PENZION s rafty

VÝLETY NA KOLE

VÝLETY NA KOLE

Připravte se na objevování krás Vyššího Brodu a jeho okolí na dvou kolech! Penzion s rafty je ideálním místem pro milovníky cyklistiky všech úrovní. Nabízíme vám nejen komfortní ubytování, ale i snadný přístup k široké síti cyklostezek.

DO ČESKÉHO KRUMLOVA A ZPĚT

Vydejte se na nezapomenutelný 68 km dlouhý cyklovýlet z našeho penzionu až do srdce Českého Krumlova a zpět. Tato trasa vás zavede přes rozmanité krajiny, od zelených luk až po malebné vesničky, a nabídne vám možnost objevit skryté poklady jihočeského regionu. Po příjezdu do Českého Krumlova, města zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO, si můžete prohlédnout jeho historické centrum nebo se osvěžit v jedné z místních hospůdek. Celodenní výlet zakončíte návratem do pohodlí našeho penzionu.

HERBERTOVSKÝ VRCH - MOHYLA

Vydejte se na cyklovýlet k Herbertovskému vrchu, která se nachází pouhých 5 km od penzionu. Tato trasa vás zavede k místu s nádherným výhledem, kde si můžete užít klid a pohodu uprostřed přírody.

KRAVÍ HORA

Na cyklovýlet ke Kraví Hoře, která je vzdálena 8 km od penzionu, se můžete těšit na mírně náročnou trasu vedoucí přes malebnou krajinu. Po příjezdu na vrchol vás odmění pohled na okolní přírodu, který stojí za tu krátkou cestu.

NAUČNÁ STEZKA SVOBODY VYŠŠÍ BROD

Připravte se na objevnou jízdu po naučné stezce Svobody Vyšší Brod, která je vzdálena 15 km od penzionu. Tato trasa vás provede krásnou přírodou a poskytne vám možnost dozvědět se více o místní historii a flóře.

NEJJIŽNĚJŠÍ BOD ČESKÉ REPUBLIKY

Na cyklovýlet k nejjižnějšímu bodu České republiky, který je od penzionu vzdálený 10 km, se můžete vydat po trase, jež vás provede malebnou krajinou až k místu, kde se můžete dotknout samotného srdce naší země.

OKRUH PŘES KAPLIČKY K VÍTKOVU HRÁDKU

Připravte se na cyklistický okruh, který vás zavede přes idylické kapličky až k Vítkovu Hrádku. Tato 50 km dlouhá trasa je skvělou volbou pro milovníky historie i přírody, poskytující nádherné výhledy a klidné okamžiky na cestě.